Alles over Almere Buiten

Kunstenaars van de KVF en andere

KVF, Kunstenaars Vereniging Flevoland (postbus 352, 8200 AJ Lelystad)
Vereniging van professionele beeldend kunstenaars. 
De vereniging heeft zo’n 60 leden, waarvan een aantal woont of werkt in Almere Buiten.
http://www.flevokunst.nl
e-mail: info@flevokunst.nl

contactpersoon: Hein Walter (036 5321588 / 06 51924882)

leden van de KVF die wonen of werken in Almere Buiten:

Siemen Bolhuis: www.siemenbolhuis.nl

Christian Wisse: www.christianwisse.nl (cursussen keramiek)

Vincent van Ginneke: www.vincentvanginneke.nl 

Ninette Koning: www.ninettekoning.nl

Ko van Velsen: www.kovanvelsen.nl

Mieke Königel: www.konigel.nl

Maryoke: www.maryoke.nl 

Frans van der Ven: www.fransvanderven.nl

 

Anderen in de kunstsector (alle disciplines)

Jos Akkermans – www.josakkermans.nl 

Marie Christine Ypeij – www.mariec.nl 

Lucette Tros – www.lucettetros.nl 

Siep Kooi – www.les4vents.nl

Maria van Daalen – www.mariavandaalen.nl

Karmen Richardson – www.thepose.nl

Timo Kreeft – www.timokunst.nl 

Frederike Brand – www.frederikebrand.nl 

Franny Thonhauser-www.frannythonhauser.nl

Paul Knoflach:www.paulknoflach.nl

Bert de Ronde - http://bertderonde.photoshop.com